Posługiwanie się współczesnym lingua franca nie powinno obecnie stanowić problemu dla pracowników instytucji pragnących liczyć się w świecie biznesu. Chodzi zarówno o wsparcie ze strony profesjonalnych tłumaczy, jak również umiejętności posiadane przez pracowników firmy.

Fachowo i rzetelnie sporządzone tłumaczenie tekstu nie może zawierać błędów związanych z nieznajomością tematyki, fragmentów merytorycznie błędnych, ani choćby literówek. Niezbędne jest również, aby było wykonane w terminie przez Państwa określonym, nawet w przypadku sytuacji niezwykle pilnych.

Zlecając przekład tekstu naszej firmie macie Państwo gwarancję najwyższej jakości tekstu – zastosowania właściwej terminologii, dobór języka stosownego do okoliczności oraz terminowość wykonania zlecenia. Możemy to zagwarantować opierając się na posiadanym doświadczeniu oraz profesjonalizmie naszych współpracowników. Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani, rzetelni i pełni pasji tłumacze, specjalizujący się w licznych dziedzinach (np. marketing, prawo, przemysł).

Przekład wszystkich tekstów dokonywany jest przy zastosowaniu wysokiej jakości oprogramowania dla tłumaczy (narzędzi CAT), co zapewnia sprawne wykonanie zlecenia, spójność terminologii oraz możliwość zachowania układu oryginalnego dokumentu.

Zapewniamy bezpłatną wycenę tłumaczenia.

Call Now Button