ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

KURS MATURALNY

stacjonarnie lub online

Kursy maturalne z angielskiego w Krakowie mają za zadanie przygotować do zdania matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Szkolenia są przygotowywane specjalnie pod kątem egzaminu dojrzałości. Dobra znajomość języka otwiera furtkę do wielu dobrze płatnych zawodów - dlatego tak ważne jest przygotowanie do matury. Szkolenie nauczy Cię poprawnej gramatyki i szerokiego zasobu słownictwa oraz poprawi umiejętności tj. mówienie i słuchanie, oraz czytanie i pisanie.

Kompleksowe przygotowanie do matury z angielskiego w Krakowie

Udostępniliśmy Ci test poziomujący, od którego najlepiej zacząć. Pozwoli on sprawdzić swoją wiedzę i dopasować poziom kursu indywidualnie do kandydata. Nie ma na co czekać, kursy maturalne z j. angielskiego w Krakowie to klucz do Twojej świetlanej przyszłości! Przebyte szkolenie znacznie zwiększy Twoją pewność siebie i pozwoli odnieść dobry wynik na egzaminie. Gwarantujemy wysoki poziom kształcenia, indywidualne podejście do każdego kursanta i dużą zdawalność przygotowywanych przez nas maturzystów. Nasi lektorzy mają niezbędne doświadczenie i wiedzę, które znacząco przekładają się na jakość oferowanych przez nas kursów.

Kursy maturalne z angielskiego w Krakowie to klucz do kariery

Wszystkie oferowane przez nas kursy prowadzone są na dwa sposoby - stacjonarnie lub online. Każdy kurs stacjonarny ma uruchomioną taką opcję w razie potrzeby. Dzięki temu, jeśli nie możesz zjawić się danego dnia na zajęciach - możesz w nich uczestniczyć zdalnie z domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na frekwencji, jednak zaistniała sytuacja uniemożliwia im udział w zajęciach stacjonarnie.

Harmonogram kursów maturalnych z angielskiego w Krakowie obejmuje intensywną pracę nad zadaniami typowo egzaminacyjnymi (czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie, struktury gramatyczne), ale również skupienie na mówieniu.

Zajęcia od września do kwietnia zorientowane są typowo na format egzaminu. Pozostałe zajęcia poświęcamy na ciekawe i inspirujące konwersacje i utrwalanie wiedzy.

Kursy dla maturzystów w Hyde Park

Kursy maturalne obejmują 100 godzin lekcyjnych w ciągu roku.

Godziny te realizowane są według harmonogramu tygodniowego:

2 x 90 min tygodniowo

 • 100 lekcji x 45 minut w roku
 • 50 spotkań x 90 min w roku
 • grupy przeciętnie 5 - 7 osób

Dodatkowo do pakietu zajęć otrzymujesz:

 • egzamin próbny
 • bezpłatne warsztaty
 • platformę interaktywna z ćwiczeniami utrwalającymi wiedzę
 • dedykowaną chmurę materiałów dla każdej grupy – miejsce, gdzie zawsze jest dostęp do materiałów dodatkowych w formie kart pracy, ćwiczeń interaktywnych lub quizów
 • Newsletter z dodatkowymi materiałami oraz ćwiczeniami (zapisz się tutaj, nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym kursantem)
 • Mini lekcje w naszych mediach społecznościowych na Instagramie i Facebooku (ciekawe wyrażenia, powtórki gramatyczne, quizy)
 • konto użytkownika w wewnętrznym systemie szkoły z dostępem do kalendarza zajęć, ocen oraz frekwencji,
 • klimatyzowane sale lekcyjne.

Grupy tworzymy na podstawie wyniku testu poziomującego online.

Zacznij od testu poziomującego online

ROZWIĄŻ TEST POZIOMUJĄCY

 

CENNIK ZAJĘĆ

2024/2025

Do podanych cen należy doliczyć koszt pakietu edukacyjnego w cenie 150 zł.

Przy zapisie po 20 sierpnia koszt kursu zostanie przeliczony na 9 rat.

cena roczna
2 x 90 min / tydzień
 • 12 x 307 zł
 • 10 x 369 zł

SYSTEM ZNIŻEK

kontynuacja

druga osoba z rodziny

trzecia osoba z rodziny

płatność w całości

20 - 30 zł*

20 - 30 zł*

30 - 50 zł*

30 zł

*w zależności od kursu 1 lub 2 x tygodniowo

Poznaj opinie kursantów o Hyde Park:

Call Now Button