ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Kurs indywidualny lub w parze

Kurs indywidualny to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych lub stawiających sobie konkretne cele językowe. Zakres merytoryczny oraz terminy zajęć ustalane są z kursantem i dostosowywane do konkretnych potrzeb. Jeżeli liczy się dla Państwa optymalizacja kosztów, w kursie można uczestniczyć z drugą dobraną osobą.

Język angielski w Krakowie - indywidualnie prowadzone kursy

Jednostkowe zajęcia to doskonały sposób na zdobycie wiedzy i doświadczenia w bardzo kameralnej atmosferze. Dzięki indywidualnemu nauczaniu cała uwaga lektora i nauczyciela będzie skupiona na uczniu. Takie rozwiązanie skutkuje dokładnym przedstawieniem materiału i wytłumaczeniem problematycznych zagadnień. Ogromną zaletą nauki języka angielskiego indywidualnie jest bezproblemowa i komfortowa komunikacja z prowadzącym, dzięki której można z łatwością opanować płynną i poprawną wymowę.

Język angielski w Krakowie w ramach indywidualnych zajęć to doskonały sposób dla osób, które w możliwie krótkim czasie pragną opanować konkretne zagadnienia. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne, jeśli ktoś przygotowuje się do ważnych wyjazdów, czy egzaminów. Nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwala nam dopasować metody nauczania do każdego kursanta, dzięki czemu nauka będzie dla niego wyjątkowo efektowna, a do tego łatwa.

Call Now Button