ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Każdy ma inną motywację do nauki języka. Nasi najmłodsi kursanci chcą poprawić oceny lub zwiększyć swoje przyszłe perspektywy zawodowe. Inni chcą zwiedzać świat i wymieniać się doświadczeniami z mieszkańcami różnych jego zakamarków. Kolejni natomiast szukają rozwijającego hobby, które wypełni im wolny czas. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz podszlifować swoje umiejętności lingwistyczne, w szkole językowej Hyde Park z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy kursy języka angielskiego dla każdego, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania!

Kurs angielskiego w Hyde Park – ucz się tak, jak chcesz!

W szkole krakowskiej szkole językowej Hyde Park oferujemy kursy języka angielskiego dostosowane do różnych potrzeb. Do naszych grup podstawowych zapraszamy już dzieci od 7 roku życia. Najmłodsi uczestnicy kursu języka angielskiego już od samego początku swojej przygody są uczone prawidłowej wymowy i akcentu. Oferujemy także zajęcia, których program został ułożony według wytycznych egzaminu ósmoklasisty. Na tym kursie języka angielskiego kursanci zapoznają się z formatem zadań obowiązującym właśnie na tym teście. Nie zaniedbujemy także mowy, dlatego angażujemy kursantów w różne ciekawe konwersacje. W naszej ofercie dostępny jest również kurs maturalny z języka angielskiego, który przygotowuje do podejścia do egzaminu dojrzałości na poziomie zarówno podstawowym, jak i rozszerzonym.

W Hyde Park oferujemy także kurs języka angielskiego online dla osób dorosłych, np. tych zaczynających pracę w międzynarodowej korporacji. Business English to zajęcia, na których opanujesz słownictwo związane z negocjacjami i przeprowadzaniem conference calls, a także przygotujesz się do zdania egzaminów LCCI. Zapraszamy również seniorów na nasze kursy języka angielskiego. Wychodzimy z założenia, że nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się czegoś nowego! Na cotygodniowych zajęciach rozmawiamy po angielsku, rozmawiamy na temat życia codziennego i umacniamy podstawy gramatyczne.

Kurs języka angielskiego online bez wychodzenia z domu!

Nauka w szkole Hyde Park odbywa się w nowoczesnych, klimatyzowanych salach, a także w bardzo przyjaznej atmosferze. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się na zajęciach, zawsze możesz uczestniczyć w nich zdalnie. Kursy angielskiego w krakowskiej szkole Hyde Park możesz ukończyć w takim trybie, w jakim tylko chcesz! Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze kursu dla siebie, skontaktuj się z nami już dziś. Chętnie pomożemy ci dobrać zajęcia dostosowane do twoich potrzeb i aktualnych wyzwań.

Call Now Button