ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Kursy dla dzieci 7-12 lat

 

Rok 2024/2025 rozpoczniemy z przytupem!

 

Ponieważ zostaliśmy Akredytowanym Centrum Metody Funtown, nasze zajęcia dla dzieci 7 - 12 lat będą tak cudowne i skuteczne, że wszystkie dzieci zakochają się w angielskim bez pamięci 😀 A raczej z doskonałą pamięcią, bo metoda Funtown, jest tak niesamowita, że jako rodzic będziesz świadkiem oszałamiających postępów Twojego dziecka.

 

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. Funtown to kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!

Witaj w Funtown - miasteczku, które rośnie razem z dziećmi!

 

 

Jak prowadzimy nasze lekcje angielskiego dla dzieci?

 

Podczas każdych zajęć dzieci opanowują nowe słówka i zwroty, by za chwilę zagrać w grę, której akcja dzieje się w malowniczym miasteczku Funtown! To unikalne rozwiązanie pozwala wykorzystać od razu nowe umiejętności w praktyce! Dzięki Funtown dzieci widzą sens nauki i swój postęp! Podczas kolejnych zajęć pojawiają się nowe plansze, a miasteczko zaczyna się rozrastać! 7 i 8-latki rozpoczną swoją przygodę budując przedmieścia Funville, 9 i 10-latki stworzą żywe uliczki Funtown, a starsi wielką metropolię - Funcity!

W ten prosty sposób Funtown uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery.

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy!

Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

 

FUNTOWN - tu angielski staje się przygodą!

 

Dzięki Funtown dzieci widzą swój postęp! Kolejno zdobywane plansze i nowe możliwości w grze są nagrodą za ich wysiłek! W dodatku Funtown nie polega na rywalizacji! Owszem, każdy uczeń zdobywa swoje punkty, ale część zadań wykonywana jest grupowo, a nagroda jest wspólna dla wszystkich - dzieci obserwują jak rośnie miasto, budowane przez ich wiedzę i umiejętności!

Zaczynamy od zbudowania przedmieść Funville, poprzez żywe uliczki Funtown, aż po wielką metropolię - Funcity! Kolejna plansza jest zawsze tajemnicą, którą odkryją dopiero, gdy opanują materiał z poprzednich lekcji! Funtown w prosty sposób uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery.

HIT 1 Funtown - miasteczko, które rośnie razem z dziećmi! Minimum 4 gry planszowe na każdy rok nauki! Plansze łączą się ze sobą, gdy dzieci opanowują kolejne zagadnienia! Do każdej planszy dołączone są zestawy kart i zadań, pionki oraz nowe zasady gry, co pomaga ją dowolnie modyfikować! To przepis na powtarzanie bez nudy! HIT 2 Seria 6 podręczników w pełni zintegrowanych z grą i aż 3000 słów i zwrotów! Wyraźny układ podręcznika i listy z wyrażeniami ułatwiają powtórkę i są świetną informacją dla rodzica, co dokładnie jest wprowadzane na zajęciach! Dużo wolności dla kreatywności! Każdy podręcznik zawiera strony przeznaczone na komiksy, plakaty, opowiadania i prace własne dzieci. Są też naklejki, które można wklejać do projektów, tworzyć memy lub ozdabiać książkę po swojemu! HIT 3 Zabawne i niedorzeczne komiksy i historyjki, które naprawdę bawią dzieci i sprawiają, że z ciekawością poznają kolejne przygody bohaterów Funtown. Poczucie humoru Funtown konsultowane jest z grupą kabaretową! 🙂 HIT 4 Nowoczesna technologia dla nauki! Skanując kod QR na stronie podręcznika telefonem usłyszycie wymowę słów! Jeśli chcesz powtarzać słówka z dzieckiem w domu, masz pewność, że nauczycie się poprawnej wymowy! Dodatkowo pod kodami QR znajdziesz nasze historyjki i komiksy czytane przez brytyjczyków- możesz z nich korzystać jak z audiobooka w domu! HIT 5 unikalne Fuzzy Friends - czyli maskotki, które podczas każdej lekcji uczą zadawać pytania! Są mięciutkie, urocze i dzieci uwielbiają je przytulać i kolekcjonować we wszelkiej postaci! Fuzzy Friends motywują do nauki! HIT 6 Motywacja - bo najważniejsza jest motywacja! Funtown to nie tylko kurs - w ciągu roku uczniowie Funtown z całej Polski mają możliwość brania iudziału w różnych wspólnych akcjach i konkursach z nagrodami! HIT 7 Okulary i lupki ułatwiające naukę! Podręczniki Funtown zawierają dużo elementów kodowanych kolorem czerwonym. Po nałożeniu naszych magicznych okularów czerwony teksty i rysunki znikają z podręcznika! Mnóstwo radości i odkrywania niezwykłych właściwości czerwonych filtrów! HIT 8 Dzieci uwielbiają Ukulele! Na zajęciach i na naszym youtube możecie słuchać specjalnie skomponowanych przebojów granych na ukulele i nagranych przez prawdziwych wokalistów! A spróbujecie sami je zagrać? HIT 9 Augmented reality - wejdźcie w rozszerzoną rzeczywistość! Tylko w Funtown jest dedykowana aplikacja i specjalne karty 4D zintegrowane z podręcznikiem! Dzieci na zajęciach mogą zrobić sobie zrobić zdjęcie z delfinem, nakręcić filmik z żyrafą, hipopotamem, dinozaurem lub helikopterem! Mogą też nagrywać własne prezentacje i opowiadać o zwierzętach! Hit 10 mega zestaw startowy dla Twojego dziecka!
Tradycyjnie na początku kursu kupujesz książkę? Tym razem będzie inaczej! W cenie podręcznika Twoje dziecko otrzyma: Teczkę na materiały, z którą można chodzić na angielski przez cały rok! Gamebook - coś więcej niż podręcznik! Oprócz stron zawierających tematy zajęć, Twoje dziecko znajdzie tam także puste strony na własną twórczość, naklejki, wycinanki! Jest tam także notes, w którym notuje postępy podczas gry i swoje wyniki, oraz dyplomy po ukończeniu każdego poziomu. Książka jest wykonana z wysokiej jakości papieru, a okładka dodatkowo zabezpieczona przed zniszczeniem. Zestaw okularów i lupek dekodujących, dzięki czemu powtórki słówek staną się zabawą! Plakat Fuzzy Friends

Nauka języka angielskiego dla dzieci w przyjaznej atmosferze

 

Z wielką starannością dbamy o przyjazną, ale i profesjonalną atmosferę naszych zajęć. Dlatego zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z odpowiednim podejściem i kompetencjami w zakresie uczenia dzieci. Uczestników naszych kursów językowych dla dzieci w krakowskiej szkole Hyde Park dzielimy na grupy składające się z zazwyczaj z 5-7 osób (max. 10). Dzięki temu każdy kursant może czuć się swobodnie niezależnie od swojego stopnia zaawansowania.

Wiemy, że tylko przyjazne wsparcie lektora pozwala dziecku w pełni korzystać ze swojego potencjału, rozwijać się i korygować błędy. Chociaż pracujemy w grupach, do każdego ucznia i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie. Nauka angielskiego dla dzieci w szkole Hyde Park pomaga w przełamaniu bariery w mówieniu w tym języku, wzbogaca słownictwo, a także wspiera umiejętności komunikacyjne.

Ważne! Każdy kurs stacjonarny ma uruchomioną opcję udziału online w razie potrzeby. Oznacza to, że jeśli z jakichś względów dziecko nie ma możliwości pojawić się na zajęciach, może wziąć w nich aktywny udział łącząc się z nami zdalnie. Zajęcia mają wówczas formę hybrydową. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą opuszczać zajęć, a czasem sytuacja uniemożliwia im obecność stacjonarną. Kursy oferujemy także w trybie online. Nauka angielskiego dla dzieci w trybie online to cenna oszczędność czasu - może być on bowiem przeznaczony na szlifowanie innych umiejętności lub hobby.

Grupy tworzymy na podstawie wyniku testu poziomującego online dla dzieci. Test można rozwiązać klikając przycisk poniżej.

Dodatkowo do pakietu zajęć zapewniamy:

 • bezpłatne warsztaty;
 • dedykowaną chmurę materiałów dla każdej grupy – miejsce, gdzie zawsze jest dostęp do materiałów dodatkowych w formie kart pracy, ćwiczeń interaktywnych lub quizów;
 • konto użytkownika w wewnętrznym systemie szkoły z dostępem do kalendarza zajęć, ocen oraz frekwencji;
 • komfortowe, przestronne i klimatyzowane sale lekcyjne.

Kursy dla dzieci prowadzimy w formacie:

Klasa 1

 • 2 x 45 minut tygodniowo
 • 1 x 90 minut tygodniowo

Klasy 2 - 5

 • 2 x 60 minut tygodniowo
 • 1 x 90 minut tygodniowo

KURS 2 x 60 MINUT TYGODNIOWO

 • 58 lekcji x 60 minut w roku
 • grupa przeciętnie 5-7 osób

Do podanych cen należy doliczyć koszt pakietu edukacyjnego 243 – 270 zł.

Przy zapisie po 20 sierpnia, płatności zostaną przeliczone na 9 rat.

CENA ROCZNA 2024/2025
Kurs 2 x 60 min. tygodniowo
 • 12 rat x 283 zł
 • 10 rat x 339 zł

System zniżek

Kontynuacja 20-30 zł *
Druga osoba z rodziny 20-30 zł *
Trzecia osoba z rodziny 30-50 zł *
Płatność w całości 30 zł

* W zależności od kursu 1 lub 2 x tygodniowo.

KURS 1 x 90 MIN TYGODNIOWO lub 2 x 45 MIN TYGODNIOWO

 • 58 lekcji x 45 minut w roku
 • grupa przeciętnie 5-7 osób

Do podanych cen należy doliczyć koszt pakietu edukacyjnego 243 – 270 zł.

Przy zapisie po 20 sierpnia, płatności zostaną przeliczone na 9 rat.

CENA ROCZNA 2024/2025
Kurs 1 x 90 min. tygodniowo lub 2 x 45 min tygodniowo
 • 12 rat x 269 zł
 • 10 rat x 323 zł

System zniżek

Kontynuacja 20-30 zł *
Druga osoba z rodziny 20-30 zł *
Trzecia osoba z rodziny 30-50 zł *
Płatność w całości 30 zł

* W zależności od kursu 1 lub 2 x tygodniowo.

KURS w SP im. Jańskiego w Krakowie

Od września 2024 metoda FUNTOWN zawita również w naszych grupach w SP im. Jańskiego w Krakowie!

To będzie absolutny hit! 😃🇬🇧❤️

Grupy w SP im. Jańskiego tworzymy zazwyczaj dla dzieci z jednej klasy:

 • terminy zajęć są optymalnie dostosowane do planu lekcji w szkole
 • zajęcia odbywają się na trenie szkoły (nie ma potrzeby dowożenia dzieci na zajęcia)
 • zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z odpowiednimi kwalifikacjami do uczenia dzieci
 • zajęcia skupiają się na motywowaniu dzieci do rozwijania kompetencji językowych oraz własnej kreatywności

Przy zapisie po 20 sierpnia 2024 cena zostanie przeliczona na 9 rat.

KURS 2 x 60 MINUT TYGODNIOWO

 • 56 lekcji x 60 minut w roku (dla klas 2 - 5)
 • grupa przeciętnie 6-8 osób

Do podanych cen należy doliczyć koszt pakietu edukacyjnego 243 – 270 zł.

CENA ROCZNA 2024/2025
Kurs 2 x 60 min. tygodniowo
 • 12 rat x 283 zł
 • 10 rat x 339 zł

KURS 2 x 45 MINUT TYGODNIOWO

 • 56 lekcji x 45 minut w roku (dla klasy 1)
 • grupa przeciętnie 6-8 osób

Do podanych cen należy doliczyć koszt pakietu edukacyjnego 243 – 270 zł.

CENA ROCZNA 2024/2025
Kurs 2 x 45 min. tygodniowo
 • 12 rat x 269 zł
 • 10 rat x 323 zł

System zniżek

Kontynuacja 20-30 zł *
Druga osoba z rodziny 20-30 zł *
Trzecia osoba z rodziny 30-50 zł *
Płatność w całości 30 zł

* W zależności od kursu 1 lub 2 x tygodniowo.

W przypadku zainteresowania kursem zamawianym, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wspomożemy Państwa narzędziami do sprawnej organizacji grupy.

Zachęcamy też do wypełnienia formularza. Pomożemy Państwu w organizacji grupy.

Co mówią o nas rodzice naszych kursantów?

Call Now Button