ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Co sprawia, że chętnie uczycie się Państwo języka? Czy to miła atmosfera, ciekawe materiały i profesjonalizm lektora mają decydujący wpływ na Państwa zadowolenie?

Z pewnością są to niezwykle istotne czynniki, jednak nasze wieloletnie doświadczenie skłania nas do skupienia się na EFEKTACH. Oferujemy Państwu kursy, dzięki którym nie będziecie mieli Państwo poczucia straty poświęconego czasu ani zainwestowanych środków.

Dzięki stosowanym przez nas metodom oraz właściwemu dostosowaniu kursu do potrzeb klientów nauka języka jest przyjemna, ciekawa i skuteczna.

Znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację, to w wielu przypadkach klucz do sukcesu w biznesie. Nie potrzeba lat, aby to osiągnąć. Z nami przychodzi to szybko.

Oferujemy Państwu kursy indywidualne lub grupowe w Państwa firmie lub w naszym oddziale w Krakowie na osiedlu Dywizjonu 303 62G lokal 15 (nr 15 na domofonie).

Nasi dotychczasowi klienci: Skanska S.A., Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Shell Polska Sp. z o.o., Geofizyka Kraków Sp. z o.o., Street Media Sp. z o.o.

Call Now Button