ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

W wielu branżach znajomość języków obcych jest potrzebna, a czasem nawet niezbędna. Dlatego oferujemy kurs angielskiego dla firm w Krakowie. Nauka języka w przedsiębiorstwie to doskonała inwestycja. Wiele firm w obecnych czasach decyduje się na wejście na rynek zagraniczny. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli łatwiej nawiązywać współpracę na rynku międzynarodowym, realizować zagraniczne projekty czy zarządzać anglojęzycznymi grupami.

Najlepsze kursy językowe dla firm w Krakowie

Podczas kursu uczymy jak negocjować, przedstawiać prezentacje czy nawiązywać relacje biznesowe. Nauka języka angielskiego dla firm w Krakowie nigdy nie przyniesie pożądanych efektów w stresie, dlatego wkładamy całe serce w przeprowadzane szkolenia i gwarantujemy przyjazną atmosferę. Nasi lektorzy to grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kursy językowe dla firm w Krakowie zwiększą kompetencje pracowników w zakresie j. angielskiego. Nauczą poprawnej wymowy, wielu zwrotów i haseł biznesowych, czyli tzw. slangu biurowego. Na rynku międzynarodowym wysokie kompetencje pracowników są kluczowe dla dobrych wyników firmy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w prowadzone zajęcia, skutecznie nauczamy i szkolimy - zadbaj o rozwój swoich pracowników i ciesz się sukcesem firmy!

Co sprawia, że chętnie uczycie się Państwo języka? Czy to miła atmosfera, ciekawe materiały i profesjonalizm lektora mają decydujący wpływ na Państwa zadowolenie?

Z pewnością są to niezwykle istotne czynniki, jednak nasze wieloletnie doświadczenie skłania nas do skupienia się na EFEKTACH. Oferujemy Państwu kursy, dzięki którym nie będziecie mieli Państwo poczucia straty poświęconego czasu ani zainwestowanych środków.

Przyjemna nauka języka angielskiego dla firm w Krakowie

Dzięki stosowanym przez nas metodom oraz właściwemu dostosowaniu kursu do potrzeb klientów nauka języka jest przyjemna, ciekawa i skuteczna.

Znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację, to w wielu przypadkach klucz do sukcesu w biznesie. Nie potrzeba lat, aby to osiągnąć. Z nami przychodzi to szybko.

Oferujemy Państwu kursy indywidualne lub grupowe w Państwa firmie lub w naszym oddziale w Krakowie na osiedlu Dywizjonu 303 62G lokal 15 (nr 15 na domofonie).

Nasi dotychczasowi klienci: Skanska S.A., Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Shell Polska Sp. z o.o., Geofizyka Kraków Sp. z o.o., Street Media Sp. z o.o.

Call Now Button