ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Kursy egzaminacyjne Cambridge First oraz Advanced

Wszystkie kursy dostępne są w formie STACJONARNEJ oraz ONLINE.

Ważne! Każdy kurs stacjonarny ma uruchomioną opcję udziału online w razie potrzeby. Oznacza to, że jeśli z jakichś względów nie możesz pojawić się na zajęciach, możesz wziąć w nich aktywny udział łącząc się z nami zdalnie. Zajęcia mają wówczas formę hybrydową. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kursantów, którzy nie chcą opuszczać zajęć, a czasem sytuacja uniemożliwia im obecność stacjonarną.

Egzamin FCE i egzamin CAE w Krakowie

Kursy egzaminacyjne Cambridge First (wcześniej egzamin FCE) oraz Advanced (wcześniej egzamin CAE)

Egzaminy Cambridge to doskonałe formalne potwierdzenie znajomości języka angielskiego. Egzamin Cambridge First (wcześniej FCE) poświadcza znajomość języka na poziomie B2, zaś egzamin Cambridge Advanced (wcześniej CAE) – na poziomie C1.

Egzamin Cambridge First (wcześniej Egzamin FCE)

Egzamin Cambridge First ma na celu zweryfikowanie wszystkich czterech sprawności językowych, tj. pisania, czytania, mówienia i słuchania. Ważność egzaminu jest bezterminowa. Egzamin uznawany jest za formalny dowód znajomości języka na poziomie B2 przez instytucje i organizacje na całym świecie.

Certyfikat ułatwia znalezienie pracy lub studiów za granicą, ponieważ większość uniwersytetów uznaje ten poziom za podstawę potwierdzającą rację rozpoczęcia współpracy. Dokument uzyskany dzięki kursowi do FCE w Krakowie znacznie zwiększy Twoją wartość na rynku pracy - a co za tym idzie, otworzy nowe drzwi w stronę kariery we współpracy z międzynarodowymi spółkami. Jest uznawany przez 200 wyższych uczelni w Polsce i 2000 takich placówek za granicą. Kurs FCE w Krakowie daje jednak o wiele więcej korzyści. Pozwala brać udział w wymianach uczelnianych spoza granic kraju. Zaś w połączeniu z kierunkiem pedagogicznym daje możliwość nauczania angielskiego w szkołach podstawowych. Można też dzięki niemu otrzymać zwolnienie z egzaminu końcowego z tego języka na studiach. Kurs FCE kończony egzaminem w Krakowie odbywa się w przyjaznej atmosferze i gwarantuje wysoką zdawalność uczestników. Jeśli chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje językowe i otrzymać certyfikat tworzący nowe możliwości w Twoim życiu - kurs FCE w Krakowie będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Egzamin Cambridge Advanced (wcześniej egzamin CAE) - profesjonalny egzamin w Krakowie

Kurs CAE w Krakowie pozwala uzyskać certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie C1. Daje on wiele nowych możliwości. Między innymi po jego zdobyciu można podjąć studia na uczelniach wyższych w krajach anglojęzycznych. Jest uznawany przez wszystkie szkoły w Wielkiej Brytanii oraz Ameryce. Egzamin CAE jest ceniony również przez firmy, korporacje i instytucje rządowe. Certyfikat C1 otworzy przed Tobą miliony możliwości, jeśli chodzi o pracę, naukę czy mieszkanie poza granicami kraju. Kurs CAE w Krakowie pomoże Ci poświadczyć biegłą znajomość języka angielskiego, co bardzo usprawnia rozwijanie wymarzonej kariery. Certyfikat posiada dożywotnią ważność - dzięki CAE w Krakowie możesz ubiegać się o wizę studencką, stypendia oraz granty naukowe za granicą. Gwarantujemy wysoką zdawalność naszych kandydatów i pełen profesjonalizm lektorów prowadzących kursy egzaminacyjne. Jeśli planujesz zajść wysoko w swojej karierze i potrzebujesz formalnego potwierdzenia swoich kompetencji językowych certyfikat CAE (obecnie Cambridge Advanced) - kurs w Krakowie jest właśnie dla Ciebie!

Egzamin FCE oraz CAE w Krakowie można zdawać w kilku miejscach. Udział w egzaminach organizujemy co roku dla naszych kursantów.

Zadania egzaminacyjne:

 • rozumienie tekstu czytanego, słuchanego, use of English (gramatyka i słownictwo),
 • wypowiedź pisemna oraz ustna.

Pomimo wyraźnego ukierunkowania na format egzaminu zajęcia prowadzimy metodą aktywizującą, co gwarantuje również doskonalenie sprawności mówienia.

Kursanci mają też możliwość podejścia do egzaminu próbnego oraz skorzystania z dodatkowych bezpłatnych warsztatów egzaminacyjnych.

Kursy przygotowujące do Cambridge First i Advanced prowadzimy stacjonarnie w Krakowie oraz online.

Dodatkowo do pakietu zajęć otrzymujesz:

 • egzamin próbny
 • bezpłatne warsztaty egzaminacyjne
 • cykliczne bezpłatne zajęcia konwersacyjne z native speakerem
 • platformę interaktywna z ćwiczeniami utrwalającymi wiedzę
 • dedykowaną chmurę materiałów dla każdej grupy – miejsce, gdzie zawsze jest dostęp do materiałów dodatkowych w formie kart pracy, ćwiczeń interaktywnych lub quizów
 • Newsletter z dodatkowymi materiałami oraz ćwiczeniami (zapisz się tutaj, nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym kursantem)
 • Mini lekcje w naszych mediach społecznościowych na Instagramie i Facebooku (ciekawe wyrażenia, powtórki gramatyczne, quizy)
 • konto użytkownika w wewnętrznym systemie szkoły z dostępem do kalendarza zajęć, ocen oraz frekwencji,
 • klimatyzowane sale lekcyjne.

Grupy tworzymy na podstawie wyniku testu poziomującego online.

Zacznij od testu poziomującego online

ROZWIĄŻ TEST POZIOMUJĄCY

 

Kurs egzaminacyjny Cambridge First lub Advanced

 

KURS 2 X 90 MIN TYGODNIOWO

 • 116 lekcji x 45 min w roku
 • grupa przeciętnie 5 - 7 osób
PROMOCYJNA CENA ROCZNA
Kurs egzaminacyjny
przy zapisie do końca czerwca
 • 10 rat x 359 zł
 • 50 zł zniżki za płatność w całości
 • 20 zł zniżki na podręczniki
CENA ROCZNA
Kurs egzaminacyjny
przy zapisie od lipca
 • 9 rat x 399 zł
 • 50 zł zniżki za płatność w całości
 • podręczniki w regularnej cenie

SYSTEM ZNIŻEK

kontynuacja

druga osoba z rodziny

trzecia osoba z rodziny

podręczniki

20 - 30 zł*

20 - 30 zł*

30 - 50 zł*

20 zł

*w zależności od kursu 1 lub 2 x tygodniowo

 

Poznaj opinie kursantów o Hyde Park:

Call Now Button