Kursy wakacyjne 2024 dla dorosłych i młodzieży

W te wakacje możesz wybrać spośród zajęć ONLINE i STACJONARNYCH z opcją udziału online na życzenie (kiedy nie będziesz mieć możliwości pojawić się na zajęciach stacjonarnie).

Możesz dobrać zajęcia elastycznie. Możesz zapisać się na zajęcia 1 x 90 min tygodniowo albo 2 x 90 min tygodniowo.

Jak wygląda kurs wakacyjny?

 • Każdy kurs obejmuje 1 spotkanie x 90 min tygodniowo.
 • Łącznie 10 spotkań.
 • Możesz zapisać się na jeden taki kurs albo na dwa (sam decydujesz czy wolisz zajęcia raz czy dwa razy w tygodniu).
 • Grupa przeciętnie 5-6 osób.
 • Na zajęciach nie korzystamy z podręczników - skupiamy się na materiałach autentycznych - fragmentach z prasy, artykułów online, ciekawych filmów i innych materiałów wideo.
 • W ciekawy i dynamiczny sposób wprowadzamy i utrwalamy słownictwo i gramatykę.
 • Stawiamy na praktykę - dużo mówimy w małych grupach i parach - dyskutujemy, omawiamy ciekawe tematy, żeby mówienie przychodziło naturalnie i bez zbędnego stresu.
 • Korzystamy też z ciekawych platform online oraz quizów, które w niebywale przyjemny sposób pomagają utrwalać słownictwo i gramatykę.
 • Każda grupa ma swoją dedykowaną chmurę materiałów online - nie zgubisz żadnego linka ani kserówki.

Dlaczego warto?

 • Nie musisz odkładać nauki na jesień.
 • Nie musisz rezygnować z zajęć podczas wyjazdu (na kurs online połączysz się z każdego miejsca z dostępnym internetem).
 • Zadbamy o regularne powtórki w nieobciążającej formie, żebyś nie musiał poświęcać mnóstwa czasu na naukę w domu.
 • Będziesz uczyć się w ciekawy i dynamiczny sposób bez żmudnych ćwiczeń.

Krakowski wakacyjny kurs angielskiego - skuteczne metody

Nauka angielskiego poprzez kurs wakacyjny w naszej krakowskiej szkole językowej to doskonały sposób na rozwój umiejętności lingwistycznych. Oferowane przez nas metody skutecznie ułatwiają rozumienie i zapamiętywanie przygotowanych materiałów. Dzięki temu kursanci szybko zyskują pewność i naturalność mówienia w języku angielskim. Wakacyjny kurs w Krakowie to świetne przygotowanie do rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i akademickiego. Krótki okres trwania zajęć to nic innego, jak skondensowana i przystępnie zaprezentowana dawka wiedzy - zarówno tej teoretycznej, jak i praktycznej.

Kursy językowe wakacyjne Kraków - szybki rozwój umiejętności i dodatkowe korzyści

Przygotowany przez nas intensywny kurs wakacyjny z angielskiego to odpowiedź na potrzeby wielu z naszych klientów. Błyskawiczne poprawienie swoich umiejętności w ciepłym, letnim sezonie to także doskonała możliwość przygotowania się do zagranicznych wyjazdów. Dzięki nauce na rzeczywistych przykładach kursanci uczą się żywego języka, związków frazeologicznych i popularnego slangu. Po naszym wakacyjnym kursie języka angielskiego w Krakowie uczestnicy zyskają też wiele pobocznych korzyści, w tym oglądanie ulubionych filmów i seriali w ich oryginalnej aranżacji oraz uatrakcyjnienie swojej osoby na rynku pracy.

Ćwicz swoją wymowę na naszych angielskich kursach wakacyjnych w Krakowie!

Mowa w obcym języku jest umiejętnością, która najczęściej sprawia kursantom wiele trudności. Jest ona jednak także niezbędna w wielu sytuacjach, dlatego podczas kursów wakacyjnych języka angielskiego w Krakowie przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasi uczniowie mieli przestrzeń, w której swobodnie mogą ćwiczyć swoją wymowę i poprawne układanie zdań. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej, pozbawionej stresu atmosferze, która zachęca uczestników do czynnej dyskusji w obcym języku. W trakcie letnich kursów językowych w Krakowie, oprócz grupowych konwersacji kładziemy także nacisk na rozmowy w parach. Dzięki temu każdy uczestnik będzie w stanie efektywnie ćwiczyć swoje umiejętności i nie będzie miał obaw przed wykorzystaniem ich w praktyce.

Językowe kursy wakacyjne w Krakowie - wykorzystaj wolny czas!

Zastanawiasz się nad kursem języka angielskiego w Krakowie? Wakacje to idealny czas, by zacząć naukę. Nasze zajęcia odbywają się co tydzień. Jest to więc wystarczająco dużo spotkań, by nauczyć się czegoś nowego i jednocześnie nacieszyć się pięknym i ciepłym klimatem lata. Wykorzystaj wolny czas, by zrobić coś produktywnego i wejdź w nowy rok szkolny z cenną wiedzą zdobytą w Krakowie na angielskim kursie wakacyjnym!

Cena kursu wakacyjnego

Cena do 31 maja 2024
Zapisując się do 31 maja 2024 zapłacisz:
 • 839 zł (płatność w całości)
 • 2 raty x 449 zł
Cena od 1 czerwca 2024
Zapisując się od 1 czerwca 2024 zapłacisz:
 • 919 zł (płatność w całości)
 • 2 raty x 479 zł

Co o naszych zajęciach mówią nasi kursanci?

Call Now Button