Kurs języka angielskiego – WAKACJE 2024

KURS STANDARDOWY

stacjonarny lub online

1 x 90 min tygodniowo

 

Zapraszamy na ekscytujące letnie zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego!

Startujemy 1 lipca 2024 roku!

Dlaczego warto się zapisać?

 

   

Ciekawe tematy

Prowadzimy rozmowy na inspirujące i aktualne tematy, które zainteresują każdego uczestnika.

Dużo mówienia

Naszym głównym celem jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, dlatego każda lekcja jest pełna rozmów i dyskusji.

Swobodna atmosfera

Nasze zajęcia odbywają się w luźnej, przyjaznej atmosferze, która sprzyja nauce i przełamywaniu bariery językowej.

   

Materiały autentyczne

Korzystamy z autentycznych materiałów, takich jak artykuły, podcasty, filmy i nagrania, które ułatwiają zanurzenie się w języku.

Materiały audiowizualne

Wykorzystujemy różnorodne środki audiowizualne, aby dostarczyć wiedzę w ciekawej i interaktywnej formie.

Interaktywne ćwiczenia

Zajęcia są pełne interaktywnych ćwiczeń, które angażują wszystkich uczestników i pomagają w praktycznym zastosowaniu języka.

Małe grupy

Gwarantujemy naukę w małych grupach (stacjonarnie max 10 osób, online max 6 osób), co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika i efektywną komunikację.

Nie musisz czekać do jesieni, żeby zadbać o swój angielski.

POZIOMY ZAAWANSOWANIA

A2/B1

B2/C1

FORMY ZAJĘĆ

stacjonarnie

os. 2 Pułku Lotniczego 28a w Krakowie

online

na platformie ZOOM

CENA KURSU

cena kursu
10 x 90 min
1 spotkanie w tygodniu
  • 890 zł
  • 2 raty x 445

Nie przegap okazji na rozwinięcie swoich umiejętności językowych w inspirujący i efektywny sposób. Dołącz do nas już dziś i zadbaj o swój angielski już teraz!

Jak się zapisać?

Aby się zapisać, wypełnij formularz poniżej lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na Ciebie!

Formularz rejestracji

Dlaczego warto?

  • Nie musisz odkładać nauki na jesień.
  • Nie musisz rezygnować z zajęć podczas wyjazdu (na kurs online połączysz się z każdego miejsca z dostępnym internetem).
  • Zadbamy o regularne powtórki w nieobciążającej formie, żebyś nie musiał poświęcać mnóstwa czasu na naukę w domu.
  • Będziesz uczyć się w ciekawy i dynamiczny sposób bez żmudnych ćwiczeń.

Krakowski wakacyjny kurs angielskiego - skuteczne metody

Nauka angielskiego poprzez kurs wakacyjny w naszej krakowskiej szkole językowej to doskonały sposób na rozwój umiejętności lingwistycznych. Oferowane przez nas metody skutecznie ułatwiają rozumienie i zapamiętywanie przygotowanych materiałów. Dzięki temu kursanci szybko zyskują pewność i naturalność mówienia w języku angielskim. Wakacyjny kurs w Krakowie to świetne przygotowanie do rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i akademickiego. Krótki okres trwania zajęć to nic innego, jak skondensowana i przystępnie zaprezentowana dawka wiedzy - zarówno tej teoretycznej, jak i praktycznej.

Kursy językowe wakacyjne Kraków - szybki rozwój umiejętności i dodatkowe korzyści

Przygotowany przez nas intensywny kurs wakacyjny z angielskiego to odpowiedź na potrzeby wielu z naszych klientów. Błyskawiczne poprawienie swoich umiejętności w ciepłym, letnim sezonie to także doskonała możliwość przygotowania się do zagranicznych wyjazdów. Dzięki nauce na rzeczywistych przykładach kursanci uczą się żywego języka, związków frazeologicznych i popularnego slangu. Po naszym wakacyjnym kursie języka angielskiego w Krakowie uczestnicy zyskają też wiele pobocznych korzyści, w tym oglądanie ulubionych filmów i seriali w ich oryginalnej aranżacji oraz uatrakcyjnienie swojej osoby na rynku pracy.

Ćwicz swoją wymowę na naszych angielskich kursach wakacyjnych w Krakowie!

Mowa w obcym języku jest umiejętnością, która najczęściej sprawia kursantom wiele trudności. Jest ona jednak także niezbędna w wielu sytuacjach, dlatego podczas kursów wakacyjnych języka angielskiego w Krakowie przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasi uczniowie mieli przestrzeń, w której swobodnie mogą ćwiczyć swoją wymowę i poprawne układanie zdań. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej, pozbawionej stresu atmosferze, która zachęca uczestników do czynnej dyskusji w obcym języku. W trakcie letnich kursów językowych w Krakowie, oprócz grupowych konwersacji kładziemy także nacisk na rozmowy w parach. Dzięki temu każdy uczestnik będzie w stanie efektywnie ćwiczyć swoje umiejętności i nie będzie miał obaw przed wykorzystaniem ich w praktyce.

Językowe kursy wakacyjne w Krakowie - wykorzystaj wolny czas!

Zastanawiasz się nad kursem języka angielskiego w Krakowie? Wakacje to idealny czas, by zacząć naukę. Nasze zajęcia odbywają się co tydzień. Jest to więc wystarczająco dużo spotkań, by nauczyć się czegoś nowego i jednocześnie nacieszyć się pięknym i ciepłym klimatem lata. Wykorzystaj wolny czas, by zrobić coś produktywnego i wejdź w nowy rok szkolny z cenną wiedzą zdobytą w Krakowie na angielskim kursie wakacyjnym!

Call Now Button